Rezerwacje


Wszystkich odwiedzających naszą witrynę pragniemy zaprosić do  Pensjonatu Constans.

 


Oryginalna architektura budynku, przytulne wnętrze, pełna uroku restauracja oraz niepowtarzalna atmosfera otoczenia sprawią, że jest to miejsce wręcz idealne do udanego wypoczynku. Pensjonat Constans położony jest w zacisznej części Jarosławca z dala od wakacyjnego zgiełku, z okien pokoi rozciąga się niezapomniany widok na latarnię morską oraz piękny las, który zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych. Goście odnajdą tu wymarzony relaks i wytchnienie od codziennego życia.

 

 

 

Pensjonat Constans wybudowany został w 2010 roku techniką szachulcową, charakterystyczną dla tradycyjnych zabudowań Pomorza. Idealnie współgra klimatem zabytkowych chat, które są swoistym powrotem do przeszłości. W dobie XXI w. domy te powróciły w odmiennej, współczesnej formie. Zaletą tych domów jest wysoka paro przepuszczalność, co stwarza swoisty, niepowtarzalny klimat. Nasz pensjonat jest całorocznym obiektem rekreacyjno - wypoczynkowym usytuowanym w odległości 150 m od brzegu klifu morza Bałtyckiego .

 

 

Nasi Goście mogą rozkoszować się bogatym w tlen powietrzem powodującym poprawę samopoczucia oraz dużą ulgę w problemach dróg oddechowych.
W naszej restauracji serwujemy zdrową polską kuchnie.

Pensjonat ConstansJarosławiec Nocleginoclegi