Rezerwacje


 

 

 

 

 

Naszym Gościom pragniemy zapewnić wysoki standard wypoczynku jak i bezpieczeństwo.

 

Dysponujemy 15 pokojami. W śród nich jest 8 pokoiji trzyoobowych,4 dwuosobowe  2 studia dwupokojowe oraz jeden pokój czteroosobowy. Każdy pokój ma własną łazienkę, wyposażony jest w telewizor LCD  oraz sprzęt plażowy.
Każdy gość znajdzie miejsce dla swojego auta na monitorowanym parkingu.Posiadamy sieć WiFi.

 

Oferujemy wczasy z pełnym wyżywieniem. Śniadania podajemy w formie szwedzkiego stołu. . Dla większego komfortu naszych Gości na parterze umieściliśmy ogólnodostępny aneks kuchenny.

W naszym pensjonacie do Państwa dyspozycji jest także restauracja z barem, grill oraz piękny taras – znakomite miejsce do wieczornego biesiadowania. Latem na życzenie gości również serwujemy tam śniadania.

 

Doskonały relaks zapewni też Państwu ekskluzywna sauna fińska i łaźnia parowa. Otwarte są w określonych godzinach.

 

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy mały plac zabaw oraz pokój zabaw gdzie rownież dorosli znajdą coś dla siebie. (tenis stołowy, piłkarzyki)

 

Pensjonat Constans mieści także salę wielofunkcyjną przygotowaną na przyjęcie 40 osób, wyposażoną w duży ekran plazmowy oraz profesjonalne nagłośnienie. Jest to miejsce, w którym mogą Państwo zorganizować konferencje, szkolenia, czy imprezy integracyjne. W okresie letnim sala ta zamienia się w miejsce rekreacji ze stołem do tenisa stołowego i piłkarzykami.

 

W naszej restauracji organizujemy: zjazdy rodzinne, małe wesela, przyjęcia z okazji chrztu, I Komunii, spotkania okolicznościowe.

 

Odległość pensjonatu „Constans” od:

  • plaży – 550m
  • latarnia morska 500m
  • sklepu – 50m
  • centrum – 500m
  • punktu informacji turystycznej – 500m
  • apteki – 500m.
  • jezioro wicko 2000m
Pensjonat ConstansJarosławiec Nocleginoclegi